Fontány - více info

 
 
 
00.jpg 01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg
 
 
 
 

Fontány a zdraví

Máte doma astmatika? Bydlíte v paneláku. Fontány mají velmi dobrý vliv na dýchací cesty protože tekoucí voda je přirozeným zdrojem vlhkosti.
Proudící voda také uvolňuje záporně nabité ionty, které se postupně uvolňují do místnosti. Už po pár minutách pocítíte v přítomnosti fontány svěží a lehký vzduchotech

 

Fontány a Feng Shui

Fontány a Feng Shui

Fontány jsou velmi silné generátory energie, oživují daný sektor (peníze, zdraví, vztahy ,...) hlavně díky svému tvaru, materiálu a barevné symbolice.

Každá fontána má svou symboliku, která se dá velmi dobře využít při zařizování, harmonizací a programování vašeho prostoru podle zásad Feng shui.

Umístění podle Feng Shui: pokud chcete posílit svou kariéru z pohledu Feng Shui je ideální umístit fontánu do Severního kouta místnosti. Vodní živel na Severu přinese štěstí v kariéře. Pokud chcete podporit hojnost a prosperitu ve vašem životě, fontánu doporučujeme umístit v jihovýchodní části místnosti. Pro podporu zdraví a rodiny umístěte v jihovýchodní části. Fontána by měla být otočena takovým směrem, aby voda stékala směrem do místnosti, ne ven.